pylony, totemy

Pylony reklamowe, powszechnie znane także jako totemy oraz witacze, to jeden z najbardziej transparentnych i rzucających się w oczy nośników reklamy wizualnej. Wyposażony w dodatkowe podświetlenie, może sprawdzać się idealnie nie tylko w dzień, ale także i w nocy.
Standardowe pylony oraz totemy, to wolnostojące, zazwyczaj smukłe i pionowe konstrukcje, wykonywane z materiałów syntetycznych lub plexi, na które nanoszona jest następnie grafika, logotyp, hasło reklamowe i tak dalej.
Totemy to niepowtarzalna możliwość stworzenia oryginalnej reklamy zewnętrznej, która przykuje wzrok potencjalnych odbiorców. Idealnie sprawdzą się one także w roli witaczy, zachęcając osoby mijające naszą siedzibę do zatrzymania się i skorzystania z oferowanych produktów lub usług!
Wjazdy do miejscowości, otwarte przestrzenie przy drodze o dobrej widoczności, czy też podjazdy do reklamowanej posesji – miejsc na umieszczenie pylonów jest naprawdę bardzo dużo i na pewno niejednokrotnie mogłeś się z nimi już spotkać.

Budowa
Pylony i totemy reklamowe składają się zazwyczaj z dwóch części. Pierwsza z nich to konstrukcje nośne, czyli aluminiowe lub stalowe ramy o odpowiednim profilu. To właśnie na tychże konstrukcjach umieszczane są dopiero kolejne moduły, to do nich montowane jest podświetlenie i poszycie zewnętrzne.

Poszycie zewnętrzne to część stricte wizualna naszych pylonów, która charakteryzować musi się przede wszystkim ponadprzeciętną estetyką. Idealna gładkość oraz profil powodują, że folie samoprzylepne z naniesionymi grafikami lub logotypem, prezentowały będą się na tymże poszyciu niezwykle atrakcyjnie! Dodatkowe zabezpieczenie, na przykład z plexi, da nam natomiast pewność, że nasz totem reklamowy odporny jest na niekorzystną pogodę.
Dlaczego powinieneś wybrać pylony i totemy reklamowe?
  • Reklama wizualna przykuwająca uwagę
  • Ponadprzeciętna estetyka i możliwość wykonania unikatowych projektów
  • Oryginalna i atrakcyjna dla odbiorcy forma
  • Możliwość zastosowania nie tylko na otwartych przestrzeniach, ale także w formie reklamy wewnętrznej
  • Opcjonalnie zastosowanie podświetlenia LED
  • Solidny i profesjonalny wygląd
  • Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
Materiał: styrodur, 5 kolorów
Rozmiar: 400 x 180 cm
Grubość: 5 cm
Oświetlenie: brak
Cena ok.: 1400 zł + VAT
Cena bez montażu
Materiał: styrodur, 5 kolorów
Rozmiar: 400 x 180 cm
Grubość: 5 cm
Oświetlenie: brak
Cena ok.: 1400 zł + VAT
Cena bez montażu
-->