Usługi frezowania cięcia gięcia grawerowania

Wyspecjalizowany i nowoczesny park maszynowy firmy WOJECIECHMAZIARZ.PL, pozwoli zaoferować naszym klientom, szereg dodatkowych usług związanych z frezowaniem, cięciem, gięciem oraz grawerowaniem szerokiej gamy materiałów.

Frezowanie i wycinanie

Na co dzień korzystamy z plotera frezującego CNC 150cm x 200cm, dzięki któremu mamy możliwość obrabiania oraz wycinania praktycznie wszystkich kształtów z blachy, drewna, sklejki, plexi, PCV, aluminium, dibondu i tym podobnych.

Niezależnie od rodzaju materiału, linia wycinania za każdym razem posiada zadowalającą gładkość i nawet po upływie dłuższego okresu czasu nie ma tendencji do strzępienia się.

Chcąc poszerzyć naszą ofertę, korzystamy także z plotera termicznego, idealnie sprawdzającego się przy wycinaniu obiektów trójwymiarowych ze styroduru – materiału niezwykle lekkiego i odpornego na niekorzystną pogodę.

Gięcie

Do gięcia materiałów używamy giętarki termoplastycznej GT1000. Przy jej pomocy, jesteśmy w stanie obrobić wszystkie materiały, które nabierają plastyczności pod wpływem oddziaływania wysokich temperatur.

Zapewniamy gięcie między innymi pleksi, poliwęglanu, PETG, PVC, PC oraz PS.

Grawerowanie

Do grawerowania ponownie wykorzystujemy Ploter CNC, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać grawery w materiałach, których grubość wynosi nawet kilkanaście centymetrów! Powierzchnia naszego stołu plotera to 150cm x 200cm, co umożliwia grawerowanie dowolnych kształtów na naprawdę sporych powierzchniach.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy grawer w drewnie, plexi, aluminium, stali, dibondzie, tworzywach sztucznych i tym podobnych.

-->